Post Top Ad

sobota, 18 lutego 2017

1/8 finału Ligi Mistrzów - podsumowanie tygodnia ; NIESPODZIEWANA PORAŻKA BARCELONY

Niespodziewana porażka Barcelony

PSG postawiło na wysoki pressing od samego początku meczu i opłaciło się. Zwycięstwo 4-0 z Barceloną to nie lada wyczyn. Pierwszy bramkę rywali celnie z rzutu wolnego zaatakował Di Maria, dając w 18 minucie prowadzenie swojej drużynie. Później było już tylko lepiej. Jeszcze przed przerwą bramkę dołożył Draxler, nie dając szans ter Stegenowi na obronę. Nadzieje kibiców Blaugrany na to, że w drugiej połowie odmienią się losy tej gry, zostały złqmane już w 55 minucie, kiedy to Angel Di Maria dołożył kolejną bramkę, zwiększając prowadzenie do 3-0. Końcowy rezultat to 4-0, gdyż jeszcze w 71 minucie bramkę dołożył Cavani. Teraz kibicom Barcelony pozostaje czekać na cud 8 marca. To będzie ciężki rewanż dla zawodników Blaugrany, ponieważ żeby przejść dalej będą musieli przebić dorobek bramkowy przeciwników.

06:58 / by / 2 Comments